Informeer uw medewerkers: profiteer van collectiviteitskorting op particuliere verzekeringen

25/07/2025

Wist u dat al uw medewerkers kunnen profiteren van exclusieve collectiviteitskorting op hun particuliere verzekeringen via Mevas?

Als lid van de Koninklijke Metaalunie heeft u toegang tot een uitgebreid verzekeringsaanbod – niet alleen zakelijk, maar ook privé. Uw medewerkers kunnen hierdoor voordelig en goed verzekerd zijn, zonder gedoe.

Collectiviteitskorting

meer voordeel, minder kosten! Als medewerker van een Metaalunie-lid heb je de kans om te profiteren van collectiviteitskorting op je particuliere verzekeringen. Dit betekent dat je dezelfde uitstekende dekking krijgt als anderen, maar dan voor een veel lagere premie!

Doorgeven aan uw medewerkers?

Wil jij besparen op je verzekeringen zonder gedoe? Bij Mevas maken we het je makkelijk! Vul een aantal gegevens in op onze website en ontdek direct wat jij kan besparen.

Heb je een offerte aangevraagd? Binnen vijf werkdagen nemen we contact met je op om te kijken of je nog vragen hebt of extra hulp nodig hebt. Bovendien helpen we je graag bij het opzeggen van je oude verzekeringen, zodat je zonder zorgen kunt overstappen.

Wanneer u bij Mevas een offerte aanvraagt mag u van ons binnen 5 dag een reactie verwachten. Onderstaande gegevens zullen wij alleen gebruiken om contact met u op te nemen.


📞 088 456 54 70
📧 particulier@mevas.nl
🌍 www.mevas.nl/medewerkers

"*" geeft vereiste velden aan

Wanneer u bij Mevas een offerte aanvraagt mag u van ons binnen 5 dag een reactie verwachten. Onderstaande gegevens zullen wij alleen gebruiken om contact met u op te nemen.

Naam*
Gezinssituatie*
DD slash MM slash JJJJ
Deze vraag hebben we nodig omdat je leeftijd wordt gebruikt door verzekeraars bij het berekenen van de hoogte van je premie.
Adres
Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 256 MB.
    Upload eenvoudig je huidige polissen, dan maken wij een vrijblijvende vergelijking voor je.
    Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

    Laatste nieuws
    Bekijk alle berichten
    Welke EHBO-artikelen moet je als bedrijf in huis hebben?
    12/02/2026 -

    en ongeluk zit in een klein hoekje. Daarom is goede bedrijfshulpverlening geen bijzaak, maar een basisvoorwaarde voor veiligwerken. Toch is EHBO in veel organisaties niet goed geregeld. Er staat wel een koffer, maar die is onvolledig, verlopen of niet afgestemd op de risico’s op de werkvloer. In dit kennisartikel leggen we uit wat je als bedrijf minimaal in huis moet hebben aan EHBO-artikelen en waar je rekening mee moet houden richting wetgeving en preventie

    Lees verder...
    Onverzekerbaarheid bedrijfsaansprakelijkheid dreigt voor metaalbedrijven
    19/01/2026 -

    Meerdere verzekeraars voeren nieuwe uitsluitingsclausules in voor de bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering. Hierdoor kunnen metaal- en maakbedrijven die actief zijn in bepaalde sectoren te maken krijgen met beperkingen of zelfs weigering van dekking. Bedrijven in onder andere de waterbouw, scheepsbouw, chemie, offshore en industriële besturingstechniek lopen hierbij extra risico. Mevas volgt deze ontwikkelingen nauwgezet en adviseert relaties tijdig te controleren of hun huidige dekking ook na 2026 passend blijft. Twijfelt u over uw dekking? Neem contact met ons op voor een beoordeling van uw aansprakelijkheidsverzekering.

    Lees verder...

    Medewerkers

    verzekeringsoplossingen voor

    Exclusieve verzekeringsvoordelen voor medewerkers van Metaalunie-leden.
    Als medewerker van een Metaalunie-lid profiteer je van exclusieve collectiviteitskorting op je particuliere verzekeringen bij Mevas. Je kunt al je verzekeringen – van zorg en auto tot woonhuis en aansprakelijkheid – onder één dak onderbrengen, met persoonlijk advies en volledige ontzorging.

    Laatste nieuwsberichten
    Bekijk alle berichten
    Mevas B.V. - icon-nieuwsbrief

    Informatie die we graag met u delen

    blijf op de hoogte